Vinç Ekipmanları

Endüstrinin her alanında kaldırma faaliyetlerinde vinçler kullanılır. Bu vinçler, işletmelerde kullanılan caraskarlar, gezer köprülü vinçler, portal vinçler ve ağır sanayide kullanılan proses vinçlerdir. İlave olarak liman vinçleri olan RTG, RMG, STS vinçleri de sayılabilir. Firmamız, bu vinçler için hayati öneme sahip kontrol, otomasyon ve emniyet siviçleri tedarik etmektedir. Protek Teknik olarak vinç uygulamalarınıza ilişkin aşağıda mevcut ürünleri sizlere sunabiliriz.

Spohn&Burkhardt; (Almanya)

Firmanın ürün gamında her türlü ihtiyacınıza yönelik dijital, analog ve bus haberleşmeli joystickler, operatör koltukları, dirençler ve taşınabilir kontrol üniteleri bulunmaktadır.

bazı elektronik komponentler bulunmamaktadır.

TER (İtalya)

TER firmasının ürün gamında vinç güvenlik siviçleri mevcuttur. Bunların arasında turlu (tambur) limit siviçler, çatal (sonlandırma) siviçleri, kablolu kumandalar, slip ring (döner) kollektörler ve

BAUMER (Almanya)

Alman devi Baumer markasının ürün gamında motion kontrol ürünleri yani encoder, takojeneratör, resolver ve sayıcılar bulunmaktadır. Ayrıca acil durum durdurma (disk) frenleri için aşırı hız siviçleri de mevcuttur.

WERMA (Almanya)

Vinçler için bir başka önemli konu da sinyalizasyondur. Buradaki partnerimiz ise Alman devi Werma markasıdır. Ürün gamımızda sirenler, ışıklı ikaz cihazları ve kombinasyonlar bulunmaktadır.

Vizyonumuz, Türkiye’nin ve Orta Doğu ülkelerinin önde gelen tüm sanayi ve üretici firmalarında tedarikçi ve çözüm ortağı olarak ilk sıraya yerleşmek ve güvenilir uluslararası distribütör unvanımızı sürdürmek.

otomasyon ve güç elektroniğinde

ENDÜSTRİDE İHTİYACINIZ OLAN HERŞEY

Bizi arayın veya iletişim formu üzerinden mesajınızı bırakın. Sizi arayalım.

Bizi Arayın

+90 216 685 10 10