Raylı Sistemler

Firmamızın aktif olduğu bir başka iş kolu ise Raylı sistem uygulamalarıdır. Günümüzdünyasında raylı sistem ağlarının yaygınlığı medeniyet göstergesi olarak belirtilmektedir veülkemizde de raylı sistem altyapısı ve araç üretimi konusunda önemli adımlar atılmaktadır.

Firmamız bu noktada belediyelerin raylı sistem şirketleri ve yerli araç üreticileriyle uzun zamandır çalışmaktadır. Raylı sistem uygulamalarında aşağıdaki ürün grupları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Spohn&Burkhardt (Almanya) 

Alman joystick ve operatör koltuğu üreticisi Spohn&burkhardt’ın ürün gamında her türlüşartnamenize göre dizayn edilebilecek olan master controller’lar, ayak pecalleri ve moperatör koltukları bulunmaktadır. Firma, dünya devi raylı sistem araç üreticilerinin de tedarikçi portföyündedir. Ayrıca EN-50155 ve EN-45545 gibi raylı sistem uygunluk belgelerini de sizlere sağlayabilmekteyiz.

ABB (İsviçre)

Raylı sistemlerin en önemli kısmı olan konvertör ve klima devrelerinin güç komponentleri konusunda ABB ile sizleri desteklemekteyiz. Ürün gamımızda, IGBT, GTO, Tristör ve Diyot komponentleri her türlü güç değerini kapsar şekilde mevcuttur.

Baumer (Almanya)

Alman devi Baumer markasının ürün gamında motion kontrol ürünleri yani encoder,takojeneratör, resolver ve sayıcılar bulunmaktadır. Ayrıca acil durum durdurma (disk) frenleri için aşırı hız siviçleri de mevcuttur.

DOLD (Almanya)

Raylı sistem uygulamalarının kontrol kartlarında mevcut PCB tipi röleler ve farklı muygulamalar için kullanılabilecek multifonksiyonel röle grubunda Alman Dold firması ile mösizlere hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz, Türkiye’nin ve Orta Doğu ülkelerinin önde gelen tüm sanayi ve üretici firmalarında tedarikçi ve çözüm ortağı olarak ilk sıraya yerleşmek ve güvenilir uluslararası distribütör unvanımızı sürdürmek.

otomasyon ve güç elektroniğinde

ENDÜSTRİDE İHTİYACINIZ OLAN HERŞEY

Bizi arayın veya iletişim formu üzerinden mesajınızı bırakın. Sizi arayalım.

Bizi Arayın

+90 216 685 10 10