Hakkımızda

Protek Teknik, 1992 yılında kurulmuştur. Güç Elektroniği ve Endüstriyel Otomasyon alanlarında faaliyet gösteren, İstanbul merkezli, sektörünün öncüsü, köklü bir firmadır. Distribütörlüğünü üstlendiği Avrupa devi üreticilerinin gücü ve ilgili alanlarda teknik donanıma sahip dinamik mühendis kadrosu ile ürün tedariki ve tedarik edilen ürünlere ilişkin teknik destek alanlarında uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Firmamızın aktif olduğu sektörler arasında, demir çelik sektörü, limanlar, çimento, otomotiv ve tekstil gibi ağır sanayiler, makine üreticileri, tesis kurulumu yapan yüklenici firmalar, güç elektroniği ve güç verimliliği üzerine çalışan firmalar, enerji sektörü firmaları, raylı sistemler ve lojistik firmaları, savunma sanayii ve Ar-Ge faaliyetlerinde bulunan firmalar yer almaktadır.

Pendik bölgesinde merkez ofisimiz, Tuzla bölgesinde de ürün sevkiyat alanımız bulunmaktadır. Bu bölgelere ek olarak, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kahramanmaraş olmak üzere Türkiye geneline yayılan lokal partnerlerimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde tespit etmek ve ürün tedarikinin yanında, donanımlı teknik ekibimizle müşterilerimiz için bir çözüm ortağı olmak başlıca amaçlarımızdandır.

PROTEK TEKNİK bu güçlü çözüm ortakları ile birlikte; 30 yıldır güçlü mühendis kadrosu, satış öncesi ve sonrası teknik destek, stoktan malzeme teslimi, detaylı Türkçe Katalog, tüm ürünlerde Dünya standartlarına uygunluk ilkeleriyle, Endüstriyel Otomasyon alanında fabrika ve makine imalatçılarının tüm otomasyon ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Aynı zamanda her yıl katılımcı ve ziyaretçi olarak yer aldığımız yurtiçi ve yurtdışı fuarları, ürün eğitimleri, konferanslar ve seminerler sektör tecrübemize yenilerini eklememizi ve daha fazla kitleye ulaşmamızı sağlamaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz, tüm hizmetlerimizde müşterilerimize en yüksek değer ve kaliteyi sunarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve bunu sürekli kılmaktır. Sürdürülebilir pazar başarısı için, iş ortaklarımız ile güçlü ve güvenilir ilişkiler kurmayı kendimize ilke edinmektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Türkiye’nin ve Orta Doğu ülkelerinin önde gelen tüm sanayi ve üretici firmalarında tedarikçi ve çözüm ortağı olarak ilk sıraya yerleşmek ve güvenilir uluslararası distribütör unvanımızı sürdürmek.

otomasyon ve güç elektroniğinde

ENDÜSTRİDE İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY

Bizi arayın veya iletişim formu üzerinden mesajınızı bırakın. Sizi arayalım.

Bizi Arayın

+90 216 685 10 10