Elektrikli Araçlar

Fosil yakıt rezervlerinin azalması, fiyatlarının istikrarsızlaşması ve çevre üzerindeki olumsuz etkileri ile ilgili bilinçlenmenin artması sonucunda alternatif yakıtlı araçlar ve bunlardan biri olan elektrikli otomobiller tekrar gündeme gelmiştir. Bunun yanı sıra elektrikli tren projeleri ve Ar-Ge çalışmaları devam etmektedir. Hızla gelişmekte olan elektrikli araç sektörünün ülkemizde de kullanımı gittikçe artmaktadır. Protek Teknik olarak elektrikli araç uygulamalarınıza ilişkin aşağıda mevcut ürünleri sizlere sunabiliriz.

DOLD (Almanya)

Elektrikli araç şarj istasyonları için IEC/EN 61851-23 standardı uyarınca izolasyon izleme monitörü kullanılması zorunludur. Alman menşeli DOLD markası bu uygulamalar için çeşitli özelliklerde ürün üretimi gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra softstarter’lar, akım gerilim güç izleme ve uyarma cihazları da üretim gamında yer almaktadır.

Spohn&Burkhardt (Almanya)

Alman joystick ve operatör koltuğu üreticisi Spohn&burkhardt’ın ürün gamında her türlü şartnamenize göre dizayn edilebilecek olan master controller’lar, ayak pedalleri ve operatör koltukları bulunmaktadır. Firma, dünya devi raylı sistem araç üreticilerinin de tedarikçi portföyündedir. Ayrıca EN-50155 ve EN-45545 gibi raylı sistem uygunluk belgelerini de sizlere sağlayabilmekteyiz.

ABB (İsviçre)

Raylı sistemlerin en önemli kısmı olan konvertör ve klima devrelerinin güç komponentleri konusunda ABB ile sizleri desteklemekteyiz. Ürün gamımızda, IGBT, GTO, Tristör ve iyot komponentleri her türlü güç değerini kapsar şekilde mevcuttur.

Vizyonumuz, Türkiye’nin ve Orta Doğu ülkelerinin önde gelen tüm sanayi ve üretici firmalarında tedarikçi ve çözüm ortağı olarak ilk sıraya yerleşmek ve güvenilir uluslararası distribütör unvanımızı sürdürmek.

otomasyon ve güç elektroniğinde

ENDÜSTRİDE İHTİYACINIZ OLAN HERŞEY

Bizi arayın veya iletişim formu üzerinden mesajınızı bırakın. Sizi arayalım.

Bizi Arayın

+90 216 685 10 10