Temsilcilikler

BOURDON

Bugün, Bourdon mekanik proses enstrümantasyonunda dünyanın önde gelen markalarından biridir ve uluslararası iş yerleri ile Baumer Group’a aittir. 2005 yılında, eskiden tanınmış markalar olan Bourdon-Sedeme ve Haenni’nin hizmet portföylerinin ve yeterliliklerinin satın alınmasıyla oluşturulmuştur. Tarihsel olarak, bu yeterlilik ve tutku, bugün ve gelecekte hassas mekanik basınç ölçüm teknolojisinin merkezi bileşeni olan Eugène Bourdon tarafından 1843’te icat edilen Bourdon tüpüne dayanmaktadır.

DOLD

E. Dold & Söhne KG uluslararası faaliyet gösteren orta ölçekli bir aile kuruluşudur. Dünya çapında tesis ve makine yapımı için güvenli otomasyon alanında eksiksiz çözümler ile birlikte yüksek kaliteli bileşenler geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. DOLD; röle teknolojisinde öncü olmaktan, Avrupa’da fonksiyonel güvenlik, elektrik güvenliği ve sürücü teknolojisinde lider endüstri temsilcisi olmaya kadar sürekli gelişmeyi başarıyla gerçekleştirdi. DOLD ürünleri; insanlar, makineler veya ekipmanların hasardan korunması gerektiğinde ve verimliliği artırmada başarıyla kullanılır.

BAUMER

İsviçre menşeili, dünyaca ünlü Encoder ve Sensör üreticisi. Ürün gamında her türlü encoder, takojeneratör, resolver, eğim sensörü, sayıcılar ve bunların kombinasyonları bulunmaktadır. Firma, üretimini Almanya ve İsviçre’deki fabrikalarında sürdürmektedir.

ABB

ABB bilim adamları ve teknoloji uzmanları, endüstriyel, kamu ve altyapı müşterilerimiz için enerji verimliliğini, güvenilirliğini ve üretkenliğini artıran kapsamlı bir ürün, sistem ve hizmet yelpazesini sürekli olarak yeniliyorlar.

VISHAY

Vishay ürünleri, konum sensörleri ve enkoderleri olan robotları etkinleştirmek, dokunsal tepkiyi sağlamak, motor sürücülerinin verimliliğini artırmak ve depolarda otomatik taşıma sistemlerini etkinleştirmek için yeni nesil fabrika otomasyonunu – Endüstri 4.0’ı destekler. Vishay ürünleri ayrıca rüzgar türbinlerinde ana invertörler, güç filtreleri, hatve ve sistem kontrolleri gibi alternatif enerji ürün ve sistemlerinde de kullanılmaktadır. Rüzgar türbini sistemlerindeki bileşenler arasında yüksek güçlü yarı iletken modüller, yüksek voltajlı MOSFET’ler, güç IC’leri, diyotlar ve doğrultucular, optik izolatörler, şönt dirençler, kazayağı dirençleri, indüktörler ve güç kapasitörleri bulunur. Vishay ürünleri güneş panelleri ve eviricilerde ve panel üstü güç dönüşümünde kullanılır. Akıllı sayaçlarda ve akıllı şebekelerde, güç iletim ve dağıtım sistemlerinde, güç şebekesinde kalite stabilizasyonunda, petrol ve gaz arama ekipmanlarında, enerji hasadı ve daha fazlasında kullanılırlar.

EATON/COOPER BUSSMANN

90 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Cooper Bussmann, global pazarda devre koruması için standartlar belirleyen bir şirkettir.
Cooper Bussmann, elektrik, elektronik ve ulaşım endüstrileri için çok çeşitli Kuzey Amerika ve Avrupa tarzı sigortalar, elektronik uygulamalarda güç kalitesi için indüktörler ve transformatörler üretmektedir. Cooper Bussmann ayrıca kapalı kalma süresinin azaltılması, işyeri güvenliği ve Kod uyumluluğu odaklı mühendislik, eğitim ve test hizmetleri de sunmaktadır.

INFINEON

Infineon Technologies AG, hayatı daha kolay, daha güvenli ve daha yeşil hale getiren yarı iletken çözümlerde dünya lideridir. Galyum nitrürün piyasaya sürülmesiyle Infineon şu anda pazarda tüm güç teknolojilerinin (silikon (Si), silikon karbür (SiC) ve GaN) tam spektrumlu bir portföyünü sunan tek şirkettir. Son derece güvenilir IGBT’ler, güç MOSFET’ler, GaN e-mod HEMT’ler, güç ayrık, korumalı anahtarlar, Si sürücüler, GaN sürücüler, IGBT modülleri, akıllı güç modülleri (IPM’ler), doğrusal regülatörler sunan mikroamperlerden megawatt’a çözümler sunuyoruz, motor kontrol çözümleri, LED sürücüler ve her türlü AC-DC, DC-DC ve dijital güç dönüşümü.

SPOHN BURKHARDT

Alman joystick ve vinç ekipmanları üreticisi. Ürün gamında her türlü uygulamaya özel joystickler, operatör koltukları, ayak pedalleri ve dirençler üretmektedir. Firma, 100 yılı aşkın süredir Almanya’da üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

EGE

EGE-Elektronik Spezial-Sensoren GmbH, 1976’dan beri otomasyon uygulamaları için özel amaçlı sensörler geliştirmekte ve üretmektedir. Ürün portföyünde akış kontrolörleri, kızılötesi, opto ve ultrasonik sensörler, kapasitif yaklaşım anahtarları, ışık bariyerleri ve endüktif yaklaşım anahtarları bulunmaktadır. EGE ayrıca oldukça hassas uygulamalar için sensörler sağlar, ör. Çok tehlikeli alanlar. EGE, akış kontrolörü alanında bir öncü ve günümüzün küresel olarak kullanılan termal akış kontrolörlerinin geliştirilmesinde yenilikçi ve kararlı bir katılımcı olmuştur. Şirket içi EMC ve test laboratuvarları, izinler ve uygunluk sertifikaları için gereken tüm denetimlerin ve testlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlar.

HUBNER-BERLIN

Baumer grubu bünyesinde bulunan Hübner Berlin veya Baumer Hübner markası ağır sanayi için motion kontrol ekipmanları üretmekte olan ve alanında dünya lideri bir firmadır. Ürün grubunda yüksek dayanımlı encoderlar, uzun ömürlü takojeneratörler, aşırı hız switchleri ve bunların kombinasyonları bulunmaktadır.

TER

1962 yılında kurulmuş olan İtalyan vinç ekipmanları üreticisi. 50 yıldan uzun bir zamandır vinçler için gerekli switch ekipmanlarını yüksek kalite ve gerekli sertifikasyonlarla üretmektedir.

DUK

1962 yılında kurulmuş olan İtalyan vinç ekipmanları üreticisi. 50 yıldan uzun bir zamandır vinçler için gerekli switch ekipmanlarını yüksek kalite ve gerekli sertifikasyonlarla üretmektedir.

WERMA

WERMA sinyalleri tüm süreçleri güvence altına almaktadır. Sinyal teknolojisi, görsel ve akustik sinyal cihazları üreten, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Çözümleri, ister makinelerde ister manuel iş istasyonlarında, fabrikalarda veya tüm binalarda kullanılsın, çalışma ortamlarını güvenli hale getirir ve işlemleri daha verimli hale getirir. Sinyal kuleleri ve sinyal lambalarından kornalara ve sirenlere kadar – sinyalleme cihazları dünyadaki insanları uyarır, yönlendirir ve korur. Benzersiz sinyal kuleleri kolayca makine veri toplama sistemlerine dönüştürülebilir.

COMEPI

COMEPI srl, endüstriyel otomasyon bileşenleri alanında kurulmuş bir İtalyan şirketidir. Comepi, 30 yılı aşkın bir süredir kontrol yardımcıları, limit anahtarları ve ayak şalterlerinin yanı sıra çok çeşitli emniyet şalterleri tasarlar, üretir ve pazarlar. Başarı faktörleri; ürün kalitesi, servis ve uygulama desteği ile müşteri ile olan ilişkinin korunmasıdır.

ECOFIT

1976 yılında kurulan ROSENBERG VENDOME olan ECOFIT, elektrik motorları ve fanlar tasarlar, üretir ve satar. 40 yıl boyunca, elektrik motorları ve fanlardaki uzmanlığımız, her havalandırma uygulaması için akıllı çözümler sunmak için uzmanlık sağlar. 1981’den beri dıştan rotorlu motor teknolojileri konusundaki uzmanlığımızı geliştirdiler. Bu, bizi her türlü hava hareketi uygulaması, havalandırma, klima, kurutma, nemlendirme, ısıtma, soğutma ve soğutma veya filtreleme amaçları için özel çözümler sunmanın yanı sıra çok çeşitli standart ürünler sunmamıza neden oldu.

METZ-CONNECT

Küresel bağlantılar bugün her zamankinden daha önemli. Dünyamız ağa bağlı, sınırlar önemini yitiriyor. Fikirler, konseptler, hatta tüm projeler sadece birkaç saniye içinde dünya çapında değiş tokuş ediliyor. Dünyamız ne kadar açık olursa, bağlantının kalitesi o kadar önemlidir. METZ CONNECT, endüstriyel elektronik, veri ve iletişim teknolojisi ve bina hizmetleri mühendisliğinin pazar segmentlerinde; PCB’den konektörler, kablolar ve patch paneller vs. gibi sofistike çeşitler ve ürün politikası ile ortam altyapısına sorunsuz bir veri akışı sağlar.

ETRI

1945 yılında kurulan ETRI, 2002 yılında elektrik motorları ve fanlar tasarlayan, üreten ve satan ECOFIT tarafından devralınmıştır. ETRI, 70 yılı aşkın bir süredir geniş bir standart eksenel ve santrifüj fan yelpazesi ve ayrıca müşteri spesifikasyonlarına göre geliştirilen spesifik ürünler sunmaktadır. Özellikle demiryolu ve havacılık endüstrisi için fan üretimi konusunda uzmanlaşmış olan ETRI, menzilini askeri elektroniğe kadar klima ve yüksek performansların zorla havalandırılmasına kadar genişletmiştir..

BOR FUSE

Mingrong (MIRO) firması, Çin’deki profesyonel  anlamda en eski sigorta ve elektrik koruma üreticilerinden biridir. Mingrong özel firma statüsünden, Fransız sermayeli bir şirkete dönüşmüştür ve 2011’den beri Mersen EPC BU üyesidir. Şirket içerisinde 6 binası dahilinde 450 personel istihdam etmektedir ve 12000 m2’lik bir alanı kaplamaktadır.

otomasyon ve güç elektroniğinde

ENDÜSTRİDE İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY

Bizi arayın veya iletişim formu üzerinden mesajınızı bırakın. Sizi arayalım.

Bizi Arayın

+90 216 685 10 10