Vinç Ekipmanları

Endüstrinin her alanında kaldırma faaliyetlerinde vinçler kullanılır. Bu vinçler, işletmelerde kullanılan caraskarlar, gezer köprülü vinçler, portal vinçler ve ağır sanayide kullanılan proses vinçlerdir. İlave olarak liman vinçleri olan RTG, RMG, STS vinçleri de sayılabilir. Firmamız, bu vinçler için hayati öneme sahip kontrol, otomasyon ve emniyet siviçleri tedarik etmektedir. Protek Teknik olarak vinç uygulamalarınıza ilişkin aşağıda mevcut ürünleri sizlere sunabiliriz.

Spohn&Burkhardt (Almanya)

Firmanın ürün gamında her türlü ihtiyacınıza yönelik dijital, analog ve bus haberleşmeli joystickler, operatör koltukları, dirençler ve taşınabilir kontrol üniteleri bulunmaktadır.

Spohn&Burkhardt ürünlerine ulaşmak için tıklayınız.

 

TER (İtalya)

TER firmasının ürün gamında vinç güvenlik siviçleri mevcuttur. Bunların arasında turlu (tambur) limit siviçler, çatal (sonlandırma) siviçleri, kablolu kumandalar, slip ring (döner) kollektörler ve bazı elektronik komponentler bulunmamaktadır.

TER ürünlerine ulaşmak için tıklayınız.

 

BAUMER (Almanya)

Alman devi Baumer markasının ürün gamında motion kontrol ürünleri yani encoder, takojeneratör, resolver ve sayıcılar bulunmaktadır. Ayrıca acil durum durdurma (disk) frenleri için aşırı hız siviçleri de mevcuttur.

BAUMER ürünlerine ulaşmak için tıklayınız.

 

WERMA (Almanya)

Vinçler için bir başka önemli konu da sinyalizasyondur. Buradaki partnerimiz ise Alman devi Werma markasıdır. Ürün gamımızda sirenler, ışıklı ikaz cihazları ve kombinasyonlar bulunmaktadır.

WERMA ürünlerine ulaşmak için tıklayınız.