Enerji

Firmamızın aktif olduğu bir başka iş kolu ise enerji sektörü uygulamalarıdır. Günümüzde enerjinin yaşamsal bir kaynak olarak kullanılması en önemli gündemimizdir. Enerjinin kontrol altına alınması, verimli işletme ve tüketim koşullarının oluşturulması tüm firmalar açısından bir gereklilik haline gelmiştir. Firmamız da bu konuda işletmelerde bulunan trafoların, jeneratörlerin, alçak gerilim panoları, orta gerilim kesici ve ayırıcıları, enerji analizörleri veya güç dönüştürücü cihazları, akım, gerilim, güç, güç faktörü, aktif reaktif enerji tüketimlerinin izleyen sistemler, reaktif güç kontrol röleleri, koruma röleleri içeren sistemlere ürünler tedarik etmektedir. Ayrıca son dönemlerde ülkemizde çok yoğun bir şekilde faaliyet gösteren yenilenebilir enerji ve elektrikli araç sistemlerine hem ürün temini hem de partnerlerimiz üzerinden çözüm ortaklığı sunmaktayız.

ABB (İsviçre), İnfineon (Almanya), Vishay (İtalya)

Enerji sistemlerinin en önemli kısmı olan iletim, dağıtım ve kontrol bölümlerinde güç çeviriciler ve sürücülerinde yer alan güç komponentleri konusunda ABB, Infineon ve VISHAY markaları ile sizleri desteklemekteyiz. Ürün gamımızda, IGBT, GTO, Tristör ve Diyot komponentleri, orta gerilim modüller ve düşük gerilim komponentleri geniş aralıklı güç değerini kapsar şekilde mevcuttur.

ABB ürünlerine ulaşmak için tıklayını

INFINEON ürünlerine ulaşmak için tıklayınız

VISHAY ürünlerine ulaşmak için tıklayınız

 

ICAR (İtalya)

ICAR, düşük ve orta gerilimdeki elektrikli kondansatör ve sistemlerin önde gelen üreticilerinden biridir. Enerji sistemlerinde yer alan güç faktörü düzeltme (PFC) ve kompanzasyon uygulamalarındaki 74 yıllık tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir.

ICAR ürünlerine ulaşmak için tıklayınız

 

DOLD (Almanya)

Enerji sistemlerinin kontrol panolarındaki güvenlik röleleri ve kartlarında mevcut PCB tipi röleler için kullanılabilecek multifonksiyonel röle grubunda Alman Dold firması ile sizlere hizmet vermekteyiz.

DOLD ürünlerine ulaşmak için tıklayınız

 

ETRI / ECOFIT (Fransa)

Enerji sistemlerinin bir diğer önemli bölümü de kontroldür. ETRI/ ECOFIT, enerji yönetim ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli besleme gerilimleri ve farklı fan teknolojileri sunar. Jeneratörler, elektrik ve elektronik muhafazalar, konvertörler, transformatörler, rüzgar türbinleri gibi uygulamalarda soğutmaya uygun havalandırma gerektiren birçok ekipman içerir.

ETRI ürünlerine ulaşmak için tıklayınız

ECOFİT ürünlerine ulaşmak için tıklayınız