Bourdon-Haenni Markasının Türkiye Distribütörlüğünü Üstlendik

Mekanik proses endüstrisinin öncü firması ve aynı zamanda Baumer Group bünyesinde yer alan Bourdon-Haenni markasının Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek gücümüze güç katıyor ve yolumuza emin adımlar ile devam ediyoruz.

Devamı

Güvenliğiniz İçin Yardımcınız TUEV Onaylı DOLD SAFEMASTER W Serisi Kablosuz Etkinleştirme Anahtarı!

Otomatikleştirilmiş  süreçlerde güvenlik sistemleri tehlikeli alanlara erişimi mümkün kılar.

Makine özel bir çalışma modundayken çoğu zaman insanlar programlama ve bakım sırasında tehlikeli bir alanda çalışmak zorunda kalırlar.

Devamı

KAMPANYALI ÜRÜN!! BUSSMANN-EATON LV-ALÇAK GERİLİM SİGORTA YUVALARI

Değerli Üreticilerimizin Dikkatine;

Protek Teknik Elektrik firması olarak Endüstriyel Otomasyon ve Güç Elektroniği sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz.

Eaton-Bussmann marka stoklarla sınırlı kampanyalı ürünlerimizi değerlendirmenize sunuyoruz.

Kampanyalı ürünler hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Devamı

S&B Spohn Burkhardt 2020 distribütör toplantısına katıldık

18-19 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleştirilen S&B  Spohn Burkhardt 2020 distribütör toplantısına Protek Teknik olarak katılım sağladık.

Devamı

Orijinal olmayan ABB Tristörlere dikkat !

Piyasada ABB markası ve seri numaralarını taşıyan sahte tristörler tespit edilmiştir. ABB Tristör olarak satılan bu ürünlere karşı lütfen dikkatli olunuz. Yasal olmayan bu ürünlerden kaynaklanabilecek arıza ve yaralanmalardan ABB firması sorumlu değildir. Bu yarı iletken ürünlerin hiç bir şekilde ABB firmasıyla ilgisi yoktur. Orijinal ABB tristörler ve ürünler ancak ABB resmi distribütörlerden alınabilir. Şüphe duyduğunuz ürün fotoğraflarını lütfen bize iletiniz. Protek Teknik, ABB yarı iletken grubu resmi temsilcisidir. Fotoğraflarda ABB tristörlerin orijinal ve sahte hali görülmektedir.

Devamı

2020 Güncel Ürün Gamımız Belirlendi

Protek olarak en iyi markaların en kaliteli ürünlerinden olışturduğumuz ürün gamını pdf olarak paylaşıyoruz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Devamı

Kataloğumuz Yenilendi

2020 Protek Teknik Katalog hazırlandı ve siz değerli müşterilerimizin dikkatine sunuyoruz.

Devamı

Protek Endüstri 4.0 Çağına Hazır

Endüstri 4.0 terim olarak dördüncü sanayi devrimi anlamına gelmektedir. Dijital teknoloji, biyoloji ve donanım otomasyonlarındaki önemli yeniliklerin birleşiminden ibarettir. Endüstri 4.0 genel olarak, nesnelerin interneti, hizmetlerin interneti, siber-fiziksel sistemler olmak üzere 3 yapıdan oluşmaktadır.

Devamı

2018 İzmir FİT Otomasyon Fuarı

Firmamız, 2018 Yılınde İzmir FİT Otomasyon Fuar'na katılarak kurumsal bir firma olmanın gereğini yerine getirmiştir. Bu fuara ait fotoğraflarımız:;

Devamı