Protek Teknik 1992 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, Elektrik ve Endüstriyel otomasyon sektörüne yönelik ithalat ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Şirketimiz “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini benimseyerek sadece Avrupa'dan almış olduğu temsilcilikleri ile gerek yurt içinde, gerekse Ortadoğu pazarında başarı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Karaköy merkez ofisimiz,Kurtköy satış ofisimiz ve Türkiye'de başta Ankara,İzmir,Bursa olmak üzere satış partnerlerimiz ile müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde tespit etmek, müşteri ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en iyi çözümü müşteriye sunmak, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve sunulan kaliteli hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almayı amaçlamaktadır.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünlerimiz genellikle stoklarımızda bulunmaktadır. Teknolojiyi takiben geliştirilen yeni ürünler, basın ve fuarlar yolu ile piyasaya sunulmaktadır. Bu konuda öncülük yapan Protek Teknik Elektrik firması 45 yurtiçi fuarının yanı sıra, yurtdışındaki fuarlara da katılımcı olmuştur.

Şirketimiz çalışanları konularında yeterli teknik donanıma sahip olup, yeni ürünler hakkında bilgi ve becerilerini arttırmak için yurtdışında eğitim ve fuarlara katılmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında kullanıcıyı bilinçlendirmek amacıyla çeşitli firmalarda seminerler düzenlemeye devam ediyoruz.Personelimiz ve teknik kadromuz siz sayın müşterilerimize ürünlerimizle ilgili her türlü konuda yardıma hazırdır.

 

Vizyonumuz

 

Türkiye’nin ve Orta Doğu ülkelerinin önde gelen endüstriyel ve ağır sanayi firmalarına tedarikçi olarak ilk sıraya yerleşmek
Türkiye’de ve Orta Doğu’da global distribütör ünvanımızı sürdürmek
Ürünlerimizin kalitesi ve sağlam iş anlayışımız ile sektörde en çok tercih edilen olmak

 

Misyonumuz

 

Makul fiyatlarımız ve esnek ödeme seçeneklerimiz ile müşterilerimize son teknolojileri sunmak
Ürünlerimizle ilgili merak edilen tüm soruları en kısa sürede yanıtlamak ve en iyi teknik desteği vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartabilmek
Müşterilerimizi ziyaret ederek ihtiyaçlarını tespit etmek ve yeni ürünlerimizin tanıtımını yaparak ilgilerine sunmak
Çalışanlarımızın kişisel gelişimini ön planda tutarak güvenli ve verimli çalışabilme ortamı hazırlamak
Çalışanlarımızın ürün hâkimiyetini sağlamak için yurt içi ve yurt dışı teknik eğitimlerini önemsemek

Protek Teknik