S&B Spohn Burkhardt 2020 distribütör toplantısına katıldık

18-19 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleştirilen S&B  Spohn Burkhardt 2020 distribütör toplantısına Protek Teknik olarak katılım sağladık.

Devamı

Orjinal olmayan ABB Tristörlere dikkat !

Piyasada ABB markası ve seri numaralarını taşıyan sahte tristörler tespit edilmiştir. ABB Tristör olarak satılan bu ürünlere karşı lütfen dikkatli olunuz. Yasal olmayan bu ürünlerden kaynaklanabilecek arıza ve yaralanmalardan ABB firması sorumlu değildir. Bu yariletken ürünlerin hiç ibr şekilde ABB firmasıyla ilgisi yoktur. Orjinal ABB tristörler ve ürünler ancak ABB resmi distrübütörlerinden alınabilir. Şüphe duyduğunuz ürün fotoğraflarını lütfen bize iletiniz. Protek Teknik, ABB yarıiletken grubu resmi temsilcisidir. Fotoğraflarda ABB tristörlerin orjinal ve sahte hali görülmektedir.

Devamı

2020 Güncel Ürün Gamımız Belirlendi

Protek olarak en iyi markaların en kaliteli ürünlerinden olışturduğumuz ürün gamını pdf olarak paylaşıyoruz. Daha detaylı bilgi i.in lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Devamı

Kataloğumuz Yenilendi

2020 Protek Teknik Katalog hazırlandı ve siz değerli müşterilerimizin dikkatine sunuyoruz.

Devamı

Protek Endüstri 4.0 Çağına Hazır

Endüstri 4.0 terim olarak dördüncü sanayi devrimi anlamına gelmektedir. Dijital teknoloji, biyoloji ve donanım otomasyonlarındaki önemli yeniliklerin birleşiminden ibarettir. Endüstri 4.0 genel olarak, nesnelerin interneti, hizmetlerin interneti, siber-fiziksel sistemler olmak üzere 3 yapıdan oluşmaktadır.

Devamı

2018 İzmir FİT Otomasyon Fuarı

Firmamız, 2018 Yılınde İzmir FİT Otomasyon Fuar'na katılarak kurumsal bir firma olmanın gerğini yerine getirmiştir. Bu fuara ait fotoğraflarımız:;

Devamı